english  polski  

Prowadzeniem księgowości podmiotów gospodarczych zajmuję się od ponad dziesięciu lat. Początkowo jako księgowy w spółce z udziałem zagranicznym, następnie w formie spółki z moim udziałem, a od 1998 r - we własnej firmie.

Firma łączy w sobie wieloletnie doświadczenie z energią i wysokimi kwalifikacjami współpracujących ze mną osób. Moi współpracownicy to osoby z wyższym wykształceniem ekonomicznym. Posiadają duże umiejętności w posługiwaniu się programami księgowymi i biurowymi. Znają języki obce.

Szczególną uwagę zwracamy na bieżącą współpracę z klientami i udzielanie im wszechstronnej informacji o ich sytuacji finansowej. Służą temu między innymi przygotowywane przez nas raporty miesięczne. Ich treść i formę dostosowujemy do potrzeb klientów.

Zdajemy sobie sprawę, że księgowość pełni służebną rolę w stosunku do podstawowego celu działania podmiotu. Jej prowadzenie nie powinno być celem samym w sobie, nie powinno być nim również wypełnianie obowiązków wobec fiskusa. Klient powinien otrzymywać z księgowości pewną i użyteczną informację o prowadzonej działalności - oto idea naszych usług.

klienci...
usługi

referencje

dlaczego my?

kontakt

home